Hayranı Olacağınız Makyaj Malzemeleri

Merhabalar. Çoğunuzun bildiği üzere Farmasi Türkiye'de üretilen geniş ürün yelpazesine sahip bir marka. Bu yazımızda size bazı Farmasi ürünlerini tanıtacağız.Marka geçmişini incelemek ve daha fazla ürünler tanımak için Farmasi internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi Camouflage Concealer kapatıcısı fırçalı bir aplikatöre sahip. Ürünün aplikatöre çıkması için arkasındaki bölmeyi çevirmek gerekiyor. Fırçası ile göz altına ürünü uyguladıktan sonra parmaklarınızla dağıtabilirsiniz. Kapatıcının birbirinden güzel renkler içermesi sayesinde göz altı morluklarını kapatmakta birebir. İnce yapısı ve kalıcılığını seveceğiniz bir ürün.

 

Farmasi CC krem kapatıcılık olarak bir CC kreme göre iyi bir kapatıcılık sağlar. Çok nemlendirici ya da kuru tipe sahip olmaması tam olarak normal cilt tipine sahip kişilere göre. Hayranı olacağınız kalıcılığa sahip bir ürün. Yüzde fazlalık hissi yaratmıyor ve az bir ürün tüm yüze yetiyor.

Farmasi Eyeliner simsiyah keçe uçlu olan bu likit eyeliner'ın kalıcılığı ve pigmnetasyonuna bayılacaksınız. Kolay sürümlü, uygun fiyatlı bir likit eyeliner arıyorsanız bakmanızı öneririm. Kirpikleri güzel tarıyor.

Farmasi Rouge No.10 ruju nemlendirmesi yüksek, yumuşak yapılı, pigmentasyonu yüksek bir ruj. Uzun süre rengini koruyan bayılacağınız bir ürün.

WhatsApp WhatsApp