SSS

Nasıl üye olunur?

Farmasi firmasına üyelik işlemleri Müşteri Hizmetleri birimi aracılığıyla ve/veya internet üzerinden yapılabilmektedir. 0216 430 19 99 FARMASİ Müşteri Hizmetleri telefon numaramızı hafta içi 08:00-18:00 saatleri arasında arayarak temsilcilerimiz aracılığıyla tüm üyelik işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz

Nasıl Ürün Alabilirim

Farmasi ürünlerimizi Farmasi Danışmanlarımız aracılığıyla ya da Farmasi Danışmanı olarak alabilirsiniz.

Alışverişimde taksit yapabilir miyim?

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumunun 27 Eylül 2016 Salı günü Resmî Gazetede yayımlanan Madde-1 / 7. fıkra da yapılan değişiklik gereği kozmetik ürünlerin satışında kredi kartına taksit imkânı bulunmamaktadır.

Fatura Kesiyor musunuz?

Farmasi, doğrudan satış firması olduğu için tüm ürünlerini satarken son kullanıcıya Fatura ile göndermek zorundadır.

Siparişimi nasıl iptal edebilirim?

Eğer siparişiniz kargolanmak üzere sevk edilmediyse o gün içerisinde sipariş iptal talebinde bulunabilirsiniz. Siparişiniz sevk edildiyse, siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünü geri yollayabilirsiniz.

Siparişimi nasıl takip edebilirim?

Siparişin kargoya verildiğinde hem e-mail hem de SMS ile sizi bilgilendireceğiz. Burada yer alan kargo takip numarası ile de siparişinizin teslimat sürecini takip edebilirsiniz.

Nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartı, Nakit, havale/EFT ve kapıda ödeme seçenekleri bulunmaktadır.

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

Saat 14:00’a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. Saat 14:00 sonrası verilen siparişler ertesi gün kargoya verilir. Hafta sonu ve resmî tatil günlerinde verilen siparişler takip eden ilk iş günü içinde kargoya verilir.

İade süresi kaç gündür?

Siparişinizi teslimat tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içerisinde iade edebilirsiniz.

Kargo işlemleri için ücret ödeyecek miyim?

110 TL ve üzeri alışverişlerde kargo ücretsizdir. 110 TL üzeri alışveriş yapamazsanız faturanıza 12 TL kargo ücreti yansır. Kapıda ödeme ile alıyorsanız kargodan kaynaklı olarak 5 TL kapıda ödeme ücreti çıkar. Farmasi ürünlerimiz anlaşmalı olan kargo firmalarımız tarafından sizlere teslim edilir.

Farmasi ne kadar kazandırır?

Farmasi’de ürün satışı yaparak ve üye ekleyerek kazanç sağlayabilirsiniz. Farmasi’de ürün satışı yaparak anında kazanmaya başlayabilirsiniz ya da daha yüksek Farmasi kazançaları için yeni üyeler ekleyebilirsiniz. Yeni eklediğiniz bir üye ve onların ekledikleri tüm üyelerin alışverişi Grup TL puanı olarak sisteminizde görünür. Ay sonunda ulaştığınız puana göre bir seviye alır ve o seviyeye göre de prim kazancı elde edersiniz.

Farmasi kataloğunu nasıl alabilirim?

Farmasi Katalog Siparişi verebilmek için, Farmasi Danışmanı olmanız gerekiyor.

WhatsApp WhatsApp